Amanda´s movie

Lovelace → Český trailer

11. července 2013 v 10:26 | Chiara

Objevil se trailer k Amandy novému filmu Lovelace a já musím říct, že se upřímně těším, jelikož to vypadá vážně zajímavě :D Navíc herecký výkon Am je podle mě naprosto skvělý :) Rozhodně se podívejte :)

Amanda´s new movie!

16. května 2013 v 18:54 | Chiara

Ano, je to tak! Amanda bude točit nový film a já jsem strašně šťastná, nejenže tam bude hrát můj oblíbený herec Chris Pine ale tak i Chiwetel Ejiofor. Bude to sci-fi podle knižní předlohy od Roberta C. O´Briena. Natáčení by mělo začít v srpnu a o režii se postará Craig Zobel. Pokud ten kilm poběží v kine, určitě se půjdu podívat. O všem novinkách, váš budu informovat! :)

Video → Epic trailer

15. května 2013 v 16:43 | Chiara

Žádné novinky :/ Jako by se po Am slehla zem, potom co jsem nevěděla co dřív přidávat teď není naprosto nic :/ Navíc je venku hezky a mě se tu neche jen tak sedět a čekat než se něco objeví :D Jinak objednala jsem si layout od Chloé a doufám, že mě vybere! Byla bych strašně šťastná :)

Jinak prosím podívejte se SEM! :)

Jinak přidávám alespoň triler na film Epic :) A když už jsme toho Amanda vyhrála v jedné anketě v části ,,Nejhezčí vlasy" čemu se ani trochu nedivím, stejně jako tomu, že Nina vyhrála za nejlepší styl :)Movie Epic→ Video about her charakter

26. dubna 2013 v 19:58 | Chiara

Již brzo byjde Amandy film Epic, který je animovaný ale Am namluvila hlavní roli Katharine. Ve videu můžete vidět scény z filmu a také mluví o své roli, ten culík jí tam podle mě děsně sluší! :) Jinak moc děkuju za návštěvnost 4000! Moc si toho vážím :)


Video Lovelace

23. dubna 2013 v 20:05 | Chiara

Našla jsem video z Amandy připravovaného filmu Lovelace na který se těším čím dál tím víc! Podle toho co jsem viděla z různých videí vážně Am ztvárnila svou postavu Lindu dokonale. Doporučuju se podívat na video jelikož je tam pár scén z filmu a záběry z konference v Berlíně :)


The big wedding - Behind the scenes part 2

20. dubna 2013 v 19:21 | Chiara

Objevilo se další video z natáčení Amandy nového filmu The Big wedding, který bude mí premiéru 23. dubna v 19:30 v Century Downtown Plaza Theatre, doufám, že se toho Amanda zúčastní a objeví se nějaké pěkné fotky! :)

Interview → The big wedding

14. dubna 2013 v 9:40 | Chiara

Objevilo se video, kde Amanda mluví o jejím filmu, který bude mít premiéru. Ten film je jak jinak než The bigg weding :) Pár informací se už o něm na blogu objevili :) Jinak v tom videu to podle mě Am moc sluší, hlavně ty vlasy se moc povedli :)

The big wedding - Behind the scenes

8. dubna 2013 v 15:48 | Chiara

Našla jsem video z natáčení Amandy nového filmu The big wedding, který bude mít již premiéru. Am je tam vidět jen ve scénách a nemluví o tom jako ostatní herci, což je podle mě škoda :/

Sneak peek → Lovelace

27. března 2013 v 18:27 | Chiara

Objevil se sneka peek z Amandy filmu Lovalce na který se těším, jelikož tam Amanda bude jako brunetka což jí podle mě moc sluší a navíc ten děj prostě bude úžasný :) Jinak ve videu níže můžete videt, jak fotí photoshoot jako Linda Lovelace :)


“Some Words To Make A Change” by Jan Lisman

26. března 2013 v 19:49 | Chiara

Amanda si zahrála v minifilmu "Some Words To Make A Change" by Jan Lisman, je to moc pěkné video a moc jí to tam sluší jak jinak :) Můžete jí vidět jen ze ze začátku :)
 
 

Reklama